Anasayfa / Atari Salonu / Atari Salon Sakinleri

Atari Salon Sakinleri

Street Fighter oyununda oyunun sonunu getirdiği zaman Kenin mürivetini gördüğünde sevinen, Ryu ile sonunu getirip gün batımına doğru yürüyüşünü izleyip hüzünlenen güzel insanlardır...

 

Bu sakinler genelde değişmez tiplerdir...

 

Salon Sahibi: dayı veya abi olarak tanınırlar salonda, Oyun kollarına ve düğmelerine lehim yapmaktan kan çanağına dönen gözleri ve bir çoğu sigara içmekten bıyıkları sararmış umarsız insan tiplerdir (Örn: elektrik gitti salonu boşaltın beyler, polis basacakmış küçükler dışarı).

 

Cebinde ki jetonunu altın gibi saklayan tip: Jetonu olmayan dışarı lafını duymamak için jetonu saklayan çocuktur.. Aslında bunların bi çoğu da oynamayı bilmez izleyici olarak gezen tipler. Ver bu roundu geçeyim tip: Jetonu biten ya da hiç almamış ergen irisi, bu tiplerden kesinlikle sakınılması gerekir. Zaten sen o roundu verdiğin an o oyunun üzerine bir bardak su içersin..

 

Tel sallayan tip: Jeton alacak parası olmadığından ya da jetona para vermek istemeyen yanında getirdiği uzun teli jeton yuvasından içeri salarak oyuna credit atan tipler. Çoğunlukla yakalanmamak köşe makinaları tercih ederler bu tipler.

 

Karşıma girme zikerüm seni abileri: Bu tipler çoğunlukla pek oyun oynamasını bilmeyen, yeni başlamış ve kaybedeceğini anladığında bak karşıma girersen zikerüm seni diyen tipler.., Dikkat.. bunlardan da uzak durmak gerekir...

 

son olarak

 

Otlakçı Tipler: Bunlar çoğunlukla tanıdık bi arkadaş gelirde bi jeton atar belki diyerek bekleyen zavallı tiplerdir. Bu tiplerin sabırlarını ise test etmeye kimse cürret edemezdi..

 

Ne güzel insanlardınız lan siz.. Çok özlüyorum hepinizi.

Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Gönder


  • guvenlik


* : Doldurulması zorunlu alanlar

Kategori

Son Yazılar